Ihanaa :D

Aivan mahtavaa Lordi!!! Esitys meni hienosti ja paikka finaalissa varmistettu!! Aivan mahtavat tunnelmat :)

6

479

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Porky

      Hienoa! Ei varmaan mikään metsäketo olisi päässyt finaaliin. Siinä teille hyssyttelijöille ja epäilijöille.

    • butt-head1

      siis aivan mahtavan upeen loistavaaa Lordi!!! nyt vaan finaalissa se kaikkien aikojen paras suomalaissijoitus niin sehän on siinä sitten!!

    • Mikael

      Ollaan Barcelonassa ja istuttiin iltaa Ramblan varrella karsintoja (kadulla jättiscreeni) katsellen. Oli upeaa kun ihmiset (500-1000) hullaantuivat Lordin esityksestä!!! Hurrasivat ja lauloivat mukana! Meillä pienet Suomenliput ja niitä heiluteltiin :-) Upeaa olla suomalainen!!!!!!

    • roivartiomies

      totta kai lordi meni finaliin onhan se täältä meidän koti kaupungista lähtösin

    • Isän_prinsessa

      Onpa Luoja tehny susta kauniin, raikkaan näköisen neitosen. Kuoppa leuassasi on Hänen erityinen lahja sinulle ja persoonallesi!!!

      Kaunista kesää Suomeen!!!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      99
      6023
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      80
      4782
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      96
      3035
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      28
      2833
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      26
      2095
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1506
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      335
      1067
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      85
      1028
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      125
      970
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      774
    Aihe