Onko kukaan kokeilut? Onko hyötyä laihdutuksessa? Miltä maistuu?
Colon Tonic
anybody?
3386
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ja mulla ainaki se oli ihan yhtä tyhjän kanssa, vaikka söin muutenkin kevyesti. Se oli maultaan vähän kuin liikaa laimennettua luumumehua, vetistä litkua. Ihan ylihinnoiteltu tuote. Ainoa huyvä pointti siinä oli se että tuli juotua vettä enemmän, mikä ois kyllä ollu mahdollista ilman ko. litkuakin.
Eihän tuo varsinaisesti ole laihdutustuote. Paremminkin puhdistaa kevyesti elimistöä.
Laihtumiseen auttaa parhaiten kevyt ruokavalio ja liikunta.
Olen ollut tyytyväinen ja käyttänyt jo monta vuotta, 2plo., keväisin ja syksyllä kuurin.
Maku on hyvä, tykkään muutenkin laimeista mehuista, raikas ja yrttinen, miedon luumumehun makuinen, koska vettä tulee siihen paljon, mutta voi myös tehdä niin että laimentaa sitä vedellä vähemmän, ja juo pari mukia vettä perään!
Tehon huomaan heti, saa käydä tosi tiuhaan vessassa, ja virtsakin tummempaa. Kuurin jälkeen ihokin on ollut parempi,olo puhdistuneempi, joten mulla on ollut hyvät kokemukset että puhdistaa! Hinta ihan kohtuullinen, tavallaan ..kun kaikki on niin kallista, ja kun sitä ei tule ostettua kun 2 kertaa vuodessa..