Skype kuumaksi

ja masinointia myös ulkomaille.
7486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

se Skype jo ahteriinne. Ihan välttämättäkö tahdotte diskauttaa Lordin sääntörikkomuksen takia?

Äänestä
  • ei niin millään tuolla perusteella.

    Äänestä

  • ei ei kirjoitti:

    ei niin millään tuolla perusteella.

    sääntöjen mukaan oman maan edustajaan ei saa äänestää. Meinaatko, että ne säännöt on huvin vuoksi tehty ja niiden rikkoja päästetään kuin koira veräjästä?

    Äänestä

Mikä on se numero johon Skypellä pitää soittaa jos haluaa äänestää Lordia?

Äänestä
  • sivuilta!!

    Äänestä

ei se rehellisin keinoin voittaiskaan. pitää huijata jollain skypellä. arvostatteko voittoa joka tulee kepulikonstein. douppingia vaan loordille niin voittoa arvostetaan yhtäpaljon kun jari "hemohes" isometsää lahden mm hiihin jälkeen

Äänestä
  • Lordia toki kannatan, jos pärjää rehellisesti, mutta vilppikonstein saatua tulosta ei voi hyväksyä. Erittäin noloa. Tämähän on tosin lordinvihaajille hyvä sauma nyt pudottaa Lordi kisasta, kuten he näyttävät yrittävänkin tehdä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


TORILLA TAVATAAN kirjoitti:

ja masinointia myös ulkomaille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu