On muuten erikoista ettei Lordin naisurkurilla ole lainkaan "maskia" tai meikkiä...
Naisurkuri
dede990
6347
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
se näytti muutenkin ihan kehitysvammaselta
mun mielest se ei oo kehitys vammanen mun mielest se on tosi hyvä=)ja se on tosi hyvä soittaa ja laulaa tausta ääntä=)ja on muutkin tosi hyviä=) lordi rulez =)lordi rulez=)
sil naisella on meikit ja maski ainaki mun mielest katoin just lordin videon ja euroviisut. =)lordi on hyvä=)lordi rulez=) ainaski mun mielest sil on maski ja meikkii se näkyy ihan selvästi=)
Milloin naisurkurilla ei ole ollut "maskia" eikä meikkiä?? jossain lehdistö jutussako,haluaisin kyllä nähdä!
luuleksä et se näyttäis siltä. Tuskin se olis ton näkönen koska se ei oo sellanen. ja kaikilla on maskit ja meikit ja asut. ehkä sä näit sellasen eri kuvassa mut mun mielest sil on.
onhan sillä esityksissä aina maskit ja meikit!!!
Mitä tarkotatte ettei ois ollu????