*pyörryn* EI OO TOTTA .

Tää on tosiaan ones in a life time! Oon kattonu euroviisui about 15 vuotta ja saanuut hävetä silmät päästään suomen edustajille. Nyt oisin ollu niin ylpee anyway. Ja toivoin ja uskoin 10 parhaan joukkoon Lordin pääsevän. Mutta ETTÄ VOITTI! NAUTITAAN TÄSTÄ!
2550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pyörryn sun päälles :P

Äänestä

tää ei voi olla totta..!!!!!!Pian alkaa pakkanen ulkona, kun helvetti jäätyy & Suomi voitti euroviisut!!!!!!!!
gj lordi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stiinaliina kirjoitti:

Tää on tosiaan ones in a life time! Oon kattonu euroviisui about 15 vuotta ja saanuut hävetä silmät päästään suomen edustajille. Nyt oisin ollu niin ylpee anyway. Ja toivoin ja uskoin 10 parhaan joukkoon Lordin pääsevän. Mutta ETTÄ VOITTI! NAUTITAAN TÄSTÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu