Pelkonen pilasi

voiton ilon kirkumalla ja kimittämällä pisteidenjaon ajan. Paasonen taas meni ihan mykäksi. Olisi ollut kiva kuulla pisteet maiden edustajilta, mutta Pelkosen kimitykseltä ei kuullut mitään :((
6507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tässä vaiheessa tässä vaiheessa

Äänestä

Syö perse huora

Äänestä

Minusta pelkonen oli hyvä kun oli oikeesti innotunu! ois vaan saanu olla VIELÄ innostuneempi niin ois tullu aito tunnelma! mut minusta mollemet juontajat oli hyviä!

Äänestä

Syöppä perse, Huora

Äänestä

mussun mussun vittu saatana lordi voitti euroviisut millään muulla ei oo välii

Äänestä

No höh. kyllä sitä kuulkaa varmaan vähemmästäki kiljuu ja ääni nousee falsettiin! :D kyllä mä en ainakaan paikallani pysy.. AIVAN MAHTAVAA
HYVÄ suomen pikku LORDI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huhheijaa kirjoitti:

voiton ilon kirkumalla ja kimittämällä pisteidenjaon ajan. Paasonen taas meni ihan mykäksi. Olisi ollut kiva kuulla pisteet maiden edustajilta, mutta Pelkosen kimitykseltä ei kuullut mitään :((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu