Monsteria

Suomen tyhmälle junttikansalle saatiin just sopiva tunnus, Lordi
3116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lordi kun nyt voitti, niin Suomen nuoriso ottaa siitä varmaan esikuvan itselleen. Pukeutuu ja käyttäytyy kuin mikäkin sadanisti ja kielenkäyttö menee törkeäksi.

Hyvä Suomi, todellinen "hirviö" voittaja!

Äänestä
  • Mielummin Lordi kuin nämä porno, keikistelijä tytöt..

    Äänestä

  • Uskomatonta narinaa, puoletkaan narisijoista ei ilmeisesti edes kattonut tai kuunnellut kipaletta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Modis1 kirjoitti:

Suomen tyhmälle junttikansalle saatiin just sopiva tunnus, Lordi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu