hei.onko joku saanut voiteilla vaalennettua noita maksaläikkiä,vai onko turhaa toivoa,voisiko ne saada kokonaan pois?olen käyttänyt druval merkkistä voideta noin 2kuukautta ehkä hieman vaalenneet sillä.kantsiiko sitä edelleen käyttää jatkuuko vaalenemis prosessi mitä kauemmin käyttää voidetta.hyvää kesän jatkoo.uskallatteko muuten olla paahteessa kesällä ja auttasko aurinkorasvat ettei ne tummu??
onko toivoa
maksaläikätär
1198
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
En voi antaa paljon toivoa, itselläni on vain huonoja kokemuksia erilaisista voiteista/seerumeista:
Arbutin -> ei vaikutusta, inhottava nestemäinen koostumus
YvesSaintLaurent -> ei vaikutusta, todella kalliita
Chanel -> ei vaikutusta, kallis
MultiWhite -> ei vaikutusta
Roc Soya Unify -> ei vaikutusta.
Nyt syön Bio Carnosin -kapseleita, koska luin jostain, että niiden käyttö oli jollain auttanut. Itselläni ei ole auttanut ainakaan vielä, mutta olenkin syönyt niitä vasta 2-3 viikkoa.
Aloin jo aikaisin keväällä käyttämään aina ulkoillessani korkeita suojekertoimia (15-50 pilvisyyden mukaan), ja läikät ovat pysyneet tyydyttävästi aisoissa - ovat siis näkyviä, mutta eivät ole tummentuneet ihan mahdottomiksi. Toivottavati Bio Carnosin auttaa!