onko tietoo

hei

onko kukaan käyttänyt herbalife tuotteita laihdutukseen tai muuten? oliko hyötyä? itse olen kahden vaiheella kokeilenko vai en.ovat aika arvokkaita.

2

295

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hanne

      Olen käyttänyt ja sain aikanaan hyviä tuloksiakin. Herbalifein proteiinijauheella saa riittävästi proteiinia, koska edustaja laskee sinulle jauhemäärän yksilöllisesti. Lisäksi tietysti kasviksia, hedelmiä, kokojyväleipää jne. kuten muutenkin laihdutettaessa. Olo on kyllä hyvä koko ajan, jos ostat myös vitamiini- ja hivenainevalmisteita ja syöt niitä säännöllisesti.

      Kalliitahan ne tuotteet ovat, mutta kyse onkin siitä, miten paljon annat arvoa hoikemmalle ja hyväkuntoiselle itsellesi? Ruokamenoissa kyllä säästät rahan takaisin, kun et enää osta turhia roskaruokia, karkkeja yms.

      • hei

        tiedosta.käytitkö niitä 3 kertaa päivässä?itse ajattelin,jos kokeilen,niin korvata sillä yhden aterian päivässä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      110
      7133
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      95
      5204
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      114
      3463
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      33
      3372
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      35
      2504
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1846
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      96
      1481
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      341
      1431
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1336
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      1094
    Aihe