onko h&m tulos

huhujen mukaan kauppapaikkaan...?
4561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei ole tulossa Kajaaniin lähiaikoina. Suomeen avataan syksyllä 5 uutta liikettä ja Kajaania ei siinä listassa mainittu. Kauppapaikkaan taitaa muuttaa konttoritarvike liike siitä sittarin vierestä?

Äänestä
  • martela ole jo muuttanu pohjolataloon.

    Äänestä

mutta toivottavasti olis sais sieltä lastenvaatteita.Ja itsellekin jotain kivaa..:) mutta jos ei tuu niin sitten ostellaan vaan tavaratalosta.Kyllähän tuosta on huhuja liikkunu.Tiedä sitten onko totta.

Äänestä

Kansainvälisellä H&M:llä on Suomessa tällä hetkellä 27 myymälää. Syksyllä
lukumäärä kasvaa 33:een.
Uusia liikkeitä avataan Joensuun lisäksi Kotkassa, Kokkolassa,
Hämeenlinnassa, Salossa sekä liikekaupunki Ideaparkissa, jota rakennetaan
Tampereen kupeeseen.
Kaikkiaan H M:llä on noin 1 200 myymälää 22 maassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kajaaniin?? kirjoitti:

huhujen mukaan kauppapaikkaan...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu