Siis jos joku haluaa nähdä Lordin naaman ilman maskia, mitä minä en halua, niin oisko kiva nähdä Carolan naama ilmana maskia?, näyttää siltä että siinä muijassa on enemmän muovia ja silikonia kuin koko Lordin poppoossa yhteensä. Carolahan on vanhakin kuin helvetti. Botoxilla saa huulet lepattamaan kun tuulikone puhaltaa taustanauhojen vinkuessa, ei taida rouvalla olla omia hampaitakaan enää suussa?
Carolan maski
5
515
Vastaukset
- Olen mauton
Lordihan on vanhempi kuin Carola. Onkos Lordilla omia hampaita kun se ei voi mennä hammaslääkäriinkään ilman naamaria?
- elli.
Öh, ainakin Mr. Lordi on syntynyt 1974, eli 31?, kun taas Carola on 38 tai 39.
- papparainen
elli. kirjoitti:
Öh, ainakin Mr. Lordi on syntynyt 1974, eli 31?, kun taas Carola on 38 tai 39.
Carola on syntynyt 8.9.1966.
- Kalmanhaju
hehe, nyt meni vähän roolihahmot sekasin, lordi on ikuinen eli monsteri. Eikä sulle ole mitään muuta lordia olemassakaan. Tajua jo. Lordi on hahmo joka on se mitä me fanitetaan. Yksityinen henkilö on toinen juttu, eikä se kiinnosta.
- Korina
Heehee, ai laittoiko hammaslääkäri sulle ne hampaat suuhun? Mulle ne kasvaa ainakin ihan itsekseen.Ei siihen lekuria tarvii.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 875439
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804722Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1113027Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv882955Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232564Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.612039Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska251976- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1141439- 1851328