Elää kuin Greta Garbo?

Aurinkolasien takaa, kasvaa syrjäänvetäytyväks, alkaa pelätä julkisuutta jne?
2132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei!
Lordin esikuva KISS oli kanssa aika pitkää maskin takana. Ja tulivat tossa 80 luvulla esille ja ei kuulemma vintti pimenny.
Se on show:ta pahvi!

Ja onhan se mukavampi kävellä tuolla ruuhkassa kun ei oo kaikki vinkumassa ja taputtelemassa selkään.

Äänestä
  • Totta tuo juttusi, ja nuorehkoja ovat vielä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Loppuelämän? kirjoitti:

Aurinkolasien takaa, kasvaa syrjäänvetäytyväks, alkaa pelätä julkisuutta jne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu