Käräyttääkö mies joka on pettäny vaimoaan melkein 13 vuotta! Naisia ollut monta ja ehkä pahin näistä on naapurin nainen joka on kaveria vielä tämän miehen vaimon kanssa!
Paljastaako
14
1613
Vastaukset
- Minea67
Tollasten kusipäitten pitää saada ansionsa mukaan!
Sinuna käryttäisin miehen ja heti!
Voi vaimo raukaa, mut parempi et tietää miten asiat todellisuudessa on ja sitten tekee omat päätöksensä elämässään!!!- pois
siinäpähän maksaa
- ei kaikkea kestä
sain tiedon ulkopuoliselta että minua oli petetty jo vuosia,olin kiitollinen että viimeinkin tiesin mikä meidän suhdetta rassasi ja koska olin aiemmin antanut anteeksi samanlaisen teon,en enää antanut ja erosin.
- __________
saa mitä tilaa!!
- jepulis
pitää oppia kantamaan vastuu tekemistään petoksista. Eli sinuna kertoisin ja nopeesti
- SORI!!
Piti sanomani että..
Käräyttääkö nainen joka on pettäny miestään melkein 13 vuotta! Miehiä ollut monta ja ehkä pahin näistä on naapurin mies joka on kaveria vielä tämän naisen miehen kanssa.
Kokeilin aluksi vaan naisten moraalia.. toivonkin vastauksia tähän oikeaan ongelmaani..- Mä vaan
Turha tulla yritää muuttelemaan toisten kirjottamia tekstejä!
Kysymyksessä on oikeesti mies joka on pettänyt vaimoaan!
Ja loppujen lopuksi ihan sana kumminpäin....asiahan on ihan sama! - oli niin
Mä vaan kirjoitti:
Turha tulla yritää muuttelemaan toisten kirjottamia tekstejä!
Kysymyksessä on oikeesti mies joka on pettänyt vaimoaan!
Ja loppujen lopuksi ihan sana kumminpäin....asiahan on ihan sama!tain näin ja jos siellä on petturimies/nainen niin tukehdu omiin valheisiis.
- mä vaan
oli niin kirjoitti:
tain näin ja jos siellä on petturimies/nainen niin tukehdu omiin valheisiis.
Mun ei tartte tukehtua omiin valheisiin, koska mä en ole se kusettaja!
- on hyvä
mä vaan kirjoitti:
Mun ei tartte tukehtua omiin valheisiin, koska mä en ole se kusettaja!
juttu.
- tukehdun
oli niin kirjoitti:
tain näin ja jos siellä on petturimies/nainen niin tukehdu omiin valheisiis.
AAAAAAAAhhhhhhhhhhhhhhhhh
- Minea67
tukehdun kirjoitti:
AAAAAAAAhhhhhhhhhhhhhhhhh
Et tukehdut!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- hitaasti ja piinallisesti
tukehdun kirjoitti:
AAAAAAAAhhhhhhhhhhhhhhhhh
apuja saat ressukka. No vedäs nyt henkeä.
- Mä vaan
että kerron kaiken miehen vaimolle, eli ainakin yksi pettäjä joutuu vastuuseen teoistaan ja toivon todella, että saa opetuksen!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026448
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h834933Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1053191Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p303032Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262235Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191616Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961211Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391192Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311106- 48884