Ei kuluneita kasvoja

ei missään nimessä kuluneita kasvoja juontamaan, on oltava tuoreempi kasvo kuin jotkut jo ehtoopuolella olevat bjurström ja guzenina. ella kanninen on ainakin tuore kaunis ja kielitaitoinen hyvä naisjuontajaksi.
2128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyvä ehdotus tuo Kanninen, pariksi sopisi Torinossa erinomaisesti curlingia selostanut Vode Liukkonen. Tietääkseni Liukkonen puhuu sujuvasti mm. italiaa ja ranskaa. "Lauantai illan ratoksi määrämittaista pesään"

Äänestä
  • mutta pitäisi laittaa särmin taakse piiloon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juontamaan kirjoitti:

ei missään nimessä kuluneita kasvoja juontamaan, on oltava tuoreempi kasvo kuin jotkut jo ehtoopuolella olevat bjurström ja guzenina. ella kanninen on ainakin tuore kaunis ja kielitaitoinen hyvä naisjuontajaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu