apua pikaisesti!

Haluaisin saada WMA biisin soittimeeni (Creative MuVo, 256MB) mutta biisi ei soi. Mikä mättää? Voiko WMA musiikkitiedostot vaihtaa mp3:siin? jos voi, miten?
2304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Free mp3 wma converter! Muunna niillä. Etsi kansio vcalitse biisit ja pakkausmuoto, johon biisisi haluat tulevan :)

Äänestä

Muuntaminen käy ainakin Cdex ja Easy CD-DA Extractor nimisillä rippereillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


help! kirjoitti:

Haluaisin saada WMA biisin soittimeeni (Creative MuVo, 256MB) mutta biisi ei soi. Mikä mättää? Voiko WMA musiikkitiedostot vaihtaa mp3:siin? jos voi, miten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu