Nutriletit yms.

Löytyykö näistä mistään laihdutusvalmisteista hyvänmakuisia?Ainakin naturdietit maistuu ihan kiljulle.
1203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

valitettavasti täytyy sanoa, että naturdietit siis ne tetrat, ei jauheet, on kaikista parhaiman makuisia, ainakin mun mielestä. Eli jos et tykkää niistä, niin olet hukassa. Mutta lohdutukseksi voin sanoa että olen ainoastaan syönyt naturdiettiä ja nutrilettä mansikan ja suklaan makuisina, sekä jauhetta että tetroja. Sen sijaan ainakin nutrilettillä on myös kanakeitto- jauhetta, mikä voi olla hyvää, mutta siitä minulla ei ole kokemuksia, sillä käytän itse vain näitä makeampia vaihtoehtoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Läskiperse kirjoitti:

Löytyykö näistä mistään laihdutusvalmisteista hyvänmakuisia?Ainakin naturdietit maistuu ihan kiljulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu