Sain pätkittyä...eli

nyt mulla on yksi se kokonainen laulu sitten kolme 7 sekunnin pätkää. Nyt mietinkin, että millä saan ne yhteen tiedostoon?
2259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hieno ohjelma wavepad, on tuolla www.nch.com ja niin edelleen -osoitteessa. ohjelmassa sitten edit-valikon kautta lisäät ne peräkkäin siinä järjestyksessä kuin haluat...helppoa ja siistiä. tietysti tuo wavepad löytyy vaikkapa snapfiles-osoitteesta freewarena.

Äänestä
  • Kiitos!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hp_guru kirjoitti:

nyt mulla on yksi se kokonainen laulu sitten kolme 7 sekunnin pätkää. Nyt mietinkin, että millä saan ne yhteen tiedostoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu