paskan tempun tekivät Loordille,julkaiskoon vaan
kuvia matista ja mervistä, ne siitä niin tykkää.
nimetön
3
107
Vastaukset
- rajaa
Vähintä mitä lehdistö olisi voinut tehdä olis ollut toteuttaa lordin tahtoa olla julkaisematta kuvia.
Tämä on ilmeisesti seikan kiitos lordille ja kaikille suomalaisille.- lorelai
Juuri tänään sanoin kaverille, että toivottavasti suomalainen lehdistö kunnioittaa Lordin toivetta, Iltikset jo lupasivat olla julkaisematta. Mietin sitten ääneen myös että entäs Seiska, niltä kun ei yleensä voi paljoa odottaa...ja kuinka ollakaan! Kyllä ottaa päähän! Toivottavasti niiden lukijakunta romahtaa.
- Pöllö pää
lorelai kirjoitti:
Juuri tänään sanoin kaverille, että toivottavasti suomalainen lehdistö kunnioittaa Lordin toivetta, Iltikset jo lupasivat olla julkaisematta. Mietin sitten ääneen myös että entäs Seiska, niltä kun ei yleensä voi paljoa odottaa...ja kuinka ollakaan! Kyllä ottaa päähän! Toivottavasti niiden lukijakunta romahtaa.
Vähintä mitä voi tehdä on, ettei osta sitä seiskaa. Oikeestaan mitään muuta ei voi tehdäkään, jollei halua itselleen vaikeuksia.
Ei kai nyt sentään liikaa kannata innostua!?
Mutta Iltalehti teki upean haastattelun Lordista! Oli kiva lukea juttua, joka on tehty haastateltavan omilla ehdoilla ja muutenkin siinä tuli mielenkiintoisia asioita esille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26316822Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235414- 1152560
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152036Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361755Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111986- 59948
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto30861Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?43856