Että nainen laittaa bikinit ja kiekkuu melkein alasti rannalla, kun he itse kääriytyvät sellaisiin roikkuviin löysiin shortseihin. Hei haloo, tiukkaa tavaraa tiukkaan pakettiin. Tämä on sitä demokratiaa. Toiset tykkää ja toiset ei. Minä tykkään ;)
Miesten uima-asut
8
989
Vastaukset
- pistepistepistepiste
Meni vähän ohi :) Oliko viestin tarkoitus siis sanoa, että miehille pienemmät ja tiukemmat uima-asut? Jos oli, niin huono puoli on siinä, että harva nainen tykkää sellaisesta ;) Vai riittääkö sellaiset kroppaa myötäilevät uimaboxerit, mitä itse käytän ja mitä nykyään paljon näkee?
- ajatellut ...
että sellaiset tiukat uima-asut ei ole kivoja pitää, vaan aiheuttaa kipua ja kärsimystä genitaaleissa ...
- -J-
kassit vaatii isot uikkarit that´s it..!!
Sitä voi jokainen nainen koittaan piilottaa boyfrendin Taunuksen karvanopat bikineihinsä, katsotaan sitten miten ne pysyy piilossa tai ei, mulla ei ainakaan pysy enkä sitä riskiä ota et nahkasäkki roikkuu lahkeettomasta..=)- nuorella miehellä
isompikin varustus menee näyttävästi tiukkoihin uimaboksereihin, nam...
Ymmärrän kyllä vanhempia miehiä, jotka tykkäävät pitkäpunttisista urheiluhousuista.. Ei kiusaa pukamat ja vitjapallitkin roikkuvat luonnollisesti puntissa. Ei hiosta, ja vähemmän tarvitsee raapia ;).
- ..............................
Teettäkää tilavammat, mutta älkää sellasia roikkuvia lökärishortseja. Kokoja kyllä löytyy. Sellaiset myötäiset shortsit on ihan ok, mutta roikkuvat rantashortsit aivan yllä minunkin tissukoitani bikinit puristelivat, mutta hommasin isommat. Vink vink.
- ..............................
vähän oikeinkirjoitus pätkii...
- ......
mitään tiukkoja speedoja miehille! Surffarihousut on parhaimman näköset miehillä rannalla. Oon sitä mieltä, et mitä enemmän uimahousuu sen parempi. Itseäni ei ainakaan kiinnosta katsella mitään kylmästä vedestä vetäytyviä miesten vehkeitä tiukkojen housujen läpi. Yök!
vanhat kunnon speedot oli kova sana 80 luvulla,ei enää 2000 luvulla.Sitäpaitsi kuka sua käskee keikkumaan rannalla bikineissä / puolialasti,itehän te haluatte keimailla ja näyttää paljasta pintaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 865352
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h784714Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1113017Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv872948Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232514Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.612039Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska251966- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1141439- 1851328