Miehet!!!

Mikä saa teidät muistamaan, miksi rakastuitte naiseenne? Mistä asiasta toteatte, että hitto mä rakastan tuota naista?

Onko se naisen luonnollisuus ja se, kun nainen on oma itsensä vai ihan joku muu juttu?
5977
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

se kun muija on oma iloinen itsensä. Ja jos on niitä muijan omia pikku juttuja mitä se jaksaa harrastaa tai juttuja (tyttömäisiä). Tai ainakin tuosta mä pidän tytöissä. -m24-

Äänestä

on.

Äänestä

Ensin kasvot, sitten paremmin tutustuttua luonne,iloisuus,naisellisuus.

Rakkauden tappaa nalkutus,epäkunnioittavuus.

Äänestä
  • miehestä, mies näkee vaan oman napansa, muija on AINA
    nalkuttaja.

    Äänestä

ainoastaan vastakkainen sukupuoli muistaa muistuttaa että kohelsin siiderit syliin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias.. kirjoitti:

Mikä saa teidät muistamaan, miksi rakastuitte naiseenne? Mistä asiasta toteatte, että hitto mä rakastan tuota naista?

Onko se naisen luonnollisuus ja se, kun nainen on oma itsensä vai ihan joku muu juttu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu