selkärankaa

meitsi

mitä te vinkutte jos ero tulee,sehän on vaan elämää,aina on joku jolle kuuluu vielä huonompaa,me erottiin 15v yhteys elon jälkeen,mitäs tässä päivä kerrallaan,lapsista toinen asuu mulla toinen hänellä,jä välit ovat meilläkin paremmat mitä viimiseen n.vuoteen,voihan se olla et ku ei ollut mitään kolmansii pyörii niin ei tartte olla kenenkään katkera,ja jos jommalle kummalle tulee uus,niin tulkoon,tietenkin nainen saa aina helpommin ku miehet siis uuden, tai ainakin hoidon, mut ei sen väliä, voithan sä lohduttautuu sillä et olet säkin hänen kans ollut joskus sängyssä,tai miten vaan, pelit jatkuu,turha vaivata itseään asioilla joita ei pysty muuttamaan.

1

441

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jättäjäpettäjä

      itse olen lähtenyt 2 kertaa. kummallakaan en ole osannut lähteä "yksin" tai siis ilman kolmatta osapuolta. Tiedän olen selkärangaton paska.
      Mutta mitä sittne meikäläisenkään perään miehet mankuu ja vinkuu!!???

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      49
      2938
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2711
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      37
      2420
    4. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      33
      2159
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      50
      1918
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1539
    7. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1473
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      105
      1225
    9. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1203
    10. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      73
      1050
    Aihe