Mikä biisi? Once love ooo ooo ooo... Soi NRJ:llä.

Niin eli mikähän biisi tuo on?
Soittavat siitä NRJ:llä aina välillä juuri tuon kohdan jossa lauletaan mielestäni jotain tälläistä:
once love ooo ooo ooo oooo...
71991
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

BWO-Temple of love

Äänestä
  • Sehän se oli :)

    Kiitos

    Äänestä

  • wiltzu kirjoitti:

    Sehän se oli :)

    Kiitos

    BIISI MUUTEN BODIES WITHOUT ORGANS - TEMPLE OF LOVE!!! KISS ON PARAS!!!

    Äänestä

mistäköhän ton biisin sanat löytyis kokonaan? se on hyvä biisi mut en googlaamalla löytäny sanoi.. :(

Äänestä

onko biisi David Guettan one love? Feattaamassa estella?

Äänestä

paskempaa lompotusta olla olemassa!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wiltzu kirjoitti:

Niin eli mikähän biisi tuo on?
Soittavat siitä NRJ:llä aina välillä juuri tuon kohdan jossa lauletaan mielestäni jotain tälläistä:
once love ooo ooo ooo oooo...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu