Jos auto syttyy palamaan niin kannattaa antaa

sen palaa loppuun koska silloin säästyy suuremmilta kustannuksilta.pitkällä tähtäimellä.
3155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

totta turiset

Äänestä
  • edes ottaa cd pesästä sinne unohtuneen läerdin pois.Sitä voi käyttää peilinä.

    Äänestä

  • yrittäisin kirjoitti:

    edes ottaa cd pesästä sinne unohtuneen läerdin pois.Sitä voi käyttää peilinä.

    Mä ottasin koko mankan ja "unohtaisin" laardin palamaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ghjklö kirjoitti:

sen palaa loppuun koska silloin säästyy suuremmilta kustannuksilta.pitkällä tähtäimellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu