Vehon uusin Tuusulassa

Veho sisaryhtiön uusin liike Tuusulassa oli vimpan päälle hieno ja vimapan päälle suolasia olivat hinnatkin. Sulan alue on edelleenkin Suomen ykkönen, hinta/laatusuhteilla arvioiden.
92787
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

pyydettiin jotain 22te. Kun autoa sai alella kauppaviikkona uutenakin 24te hintaan.
Kovat on pyynnit.

Äänestä
  • käytetyissä fabioissa uuden hinnat.. ok toimituskulut vain 50 käytetyissä versus 600 uudessa... mutta kyllä se 2 vuotta ajoa silti jälkensä jättää...

    Äänestä

eikös sen paikan nimi ole Tuusulan miinakentät. Sinne taitaa päätyä kaikki pk-seudun merkkiliikkeiden rikkinäiset/loppuun ajetut autot.

Äänestä
  • Myyjät ainakin asiansa osaavia ammattilaisia ja asiallisia. Myös autot laadukkaita. Hyvää ei saa halvalla ;)

    Äänestä

  • Mistä moisia harhoja olet päähäsi saanut?
    On siellä yli 100 000 euron autojakin, joita tuskin miinoiksi voi kutsua.

    Äänestä

  • rehdin näköisiä myyjä/myyjiä, mutta kusettaa... 6kk takuulla mitä ei todellakaan ole.

    VAROKAA näitä eräitä myyjiä

    Äänestä

Taitaa olla tyypillinen Sulantien huijari.

Vaihto on ainoa liike mistä tuolla ostaisin eikä muuten ole kallein.

Lisäksi liike taitaa myydä enemmän autoja viikossa kun muut yhteensä.

Äänestä
  • Onko joku huijjanut sinua mopokaupiossa? Tiedätkö, että vain typeryksiä pystyy huijjaamaan?

    Äänestä

Oletko taas nykyjään kyykkimässä Ironmikes?
Mikäs se sun 100 000 euron autosi taas olikaan?

Hohoho, onkos sulla ees autoo?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TietäjäMies kirjoitti:

Veho sisaryhtiön uusin liike Tuusulassa oli vimpan päälle hieno ja vimapan päälle suolasia olivat hinnatkin. Sulan alue on edelleenkin Suomen ykkönen, hinta/laatusuhteilla arvioiden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu