lordissa

enpä tiennyt tuotakaan ennen euroviisuja.
7419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ja mitä me teemme tuolla tiedolla?

Äänestä

Melkoisen uutisen räväytit.

Äänestä

sangen kiintoisaa

Äänestä
  • Vanha tuttu!

    Äänestä

Huomasin kyllä että yhdellä bändin jäsenellä oli jotain hameentapaisia,mutta ajattelin sen olevan sellaista...öö mikä se sana nyt on...ristiinpukeutumista?

Äänestä

kovin tarkkaan osannu lordin porukkaa kattoa..sillähän on mekko päällä ja huomattavasti simpsakkaampi kroppa kuin karjuilla =) voi voi..jospa se antaa lovea porukalle kanssa,heh

Äänestä
  • Ei muuten niin usein jaa koko porukalle,kuin yleisesti luullaan:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naisjäsen kirjoitti:

enpä tiennyt tuotakaan ennen euroviisuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu