Netistä mies

hanna

Mä löysin netistä itselleni maailman suloisimman ja ihanimman miehen.Ollan seurusteltu nyt n.9 kk enkä vaihtais tätä aikaa mihinkään.Lopetin silloin reilut kymmenen vuotta kestäneen paikalleen jämähtäneen suhteen ex-avomiehen kanssa.Ollaan asuttu nykyisen mieheni kanssa yhdessä melkein alusta lähtien.En olis koskaan uskonut et netistä löytyy mies,mut kuinka ollakaan.

5

1912

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hienoa;)

      satunnainen surffaaja

    • ihana elämä

      Luulin, että netti on paikka mistä ei voi löytää toimivaa ihmissuhdetta. Minäpä löysin. Meillä on samanlainen arvomaailma ja suurimman osan elämästämme olemme asuneet maaseudulla. Ekoilla treffeillä, tunne jonka koin oli aivan käsittämätön. Tunnustan, ihastuin aivan heti. Ja sitä palaavaa rakkautta on kestänyt jo 2kk. Elän ehkä elämäni kevättä. Olen tosin jo yli 50-vuotias nuorekas mummi. Meillä on valtava määrä suunnitelmia ja haaveita joita me rakenamme yhdessä. Tunnustamme toisillemme rakkautemme, joka tosin suomalaisen miehen suusta ei ole aivan helppo juttu. Kaunista ja rakkauden täyteistä kesää!!

    • kysymys sulle

      jätitkös entisen miehesi enen kuin löysit uuden miehen netistä???
      vai piditkö "vanhaa" miestä varalla kunnes löydät uuden itsellesi?
      on vaan niin tyypillistä että naiset tekee niin.

    • päivänsädetär

      ihanaa onneks olkoon!Itse tapasi kanssa täällä suomi24 mieheni en kyllä olis uskonut mut rakastuin ensisilmäyksellä ja tätä rakkautta on kestänyt vuoden päivät.olis kiva kirjoitella kanssanne ketkä ovat löytäneet rakkaansa täältä mun meiliosoite [email protected]

      • Anonyymi

        minulla ei ole sahkopostia


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen näytät mummolta. :D

      Siks sua ei huoli kukaan.
      Ikävä
      209
      2678
    2. Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!

      En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,
      102
      1904
    3. Varattais lähihotellista

      🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää
      Ikävä
      217
      1641
    4. Nyt jäi velat perimättä

      Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta
      Jämsänkoski
      14
      1525
    5. Martinan aussikulta, missä?

      Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      1376
    6. Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."

      RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita
      Tv-sarjat
      47
      1207
    7. Haluaisin sun kanssa yhteisen

      Elämän. Haluun sut.
      Ikävä
      47
      1146
    8. Mitä tekisit jos kaivattusi olisi

      humalassa, kun tapaat hänet jossain seuraavalla kerralla?
      Ikävä
      106
      1001
    9. Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?

      Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan
      Ähtäri
      53
      913
    10. Rakkauden kesä 2025

      Oletko valmis? 🥰
      Ikävä
      85
      885
    Aihe