Että sosiaalitoimistojen asiakkaina on paljon lävistettyjä ja tatuoituja?
Mistä oikein johtuu..?
keke
7580
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
johtuisiko siitä että kaikenlaisilla ihmisillä on läväreitä ja tatskoja?
että lävityksetkö ihmiset sosiaalitoimiston asiakkaiksi vie? hehe. olet käynyt paikanpäällä tutkimassa asiaa ilmeisesti. oletko itse asiakas, vai miten sinulla riittää töissä käynnin lisäksi aikaa moiseen?
Sosiaalitoimistojen asiakkaina on nimenomaan niitä reppanoita jotka ottaa lävistyksiä ja tatuointeja kohotaakseen olematonta itsetuntoaan eikä ne ihmiset pärjää yhteiskunnassa muutoin kuin sossun avulla eli Meidän elätettävänä.
Eihän Kukaan normaali ihminen moisia tatuointeja ja lävistyksiä tee itselleen!
Kyllähän tämän Tietää Jokainen täysjärkinen ihminen.
Onhan joka ainoalla linnan venkulallakin hörhölläkin lävärit ja tatskat, onneksi niin ne on helpompi aina saada kiinni hörhöilyistään!!!!
täytyykö vastailla itselleen jos ei saa miellyttäviä vastauksia vai onko sinulla skitsofrenia?
Mitä sä oot taas nappaillu ?
no mehua join lasillisen.
jos sovittaisi että jätetään nuo keken äärettömän viisaat ja suvaitsevaiset kommentit omaan arvoonsa. Mä en ainakaan viitsi vastata mokomalle pellelle.