Radiossa soinu biisi hakusessa

kuulin pikaisesti nimen kasapa.. tai jotain sinne päin ja biisin nimi I like japan... yrityksestä huolimatta en löydä millään tätä yhtyettä/laulua mistään. Eli valistakaa mua te viisaammat ;)
3311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Esittäjä on Gazebo ja piisi on "I love Chopin".

Äänestä
  • Siis: "I like Chopin"

    Äänestä

  • Maza. kirjoitti:

    Siis: "I like Chopin"

    HURJAN iso kiitos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Melinda kirjoitti:

kuulin pikaisesti nimen kasapa.. tai jotain sinne päin ja biisin nimi I like japan... yrityksestä huolimatta en löydä millään tätä yhtyettä/laulua mistään. Eli valistakaa mua te viisaammat ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu