MIKÄ SOADIN KAPPALE?

Eli on jokun system of a downin kappaleen nimi missä lauletaan jossakin kohtaa että 'god is wearing black'?
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suosittelen käyttämään googlea ennen kun kysyy täältä sillä löydät vastaukset nopeammin ja jos et löydä niin sitten kannattaa kokeilla täältä, biisin nimi on kuiteskin tämä: Soldier Side

Äänestä

Niinpä, googlella löytyy, mutta soldier sideHan tuo on ^__^ Kaikkihan sen nyt tietää:D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sunrise kirjoitti:

Eli on jokun system of a downin kappaleen nimi missä lauletaan jossakin kohtaa että 'god is wearing black'?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu