petyin

Petyin kaivarin "ylläri"-esiintyjään. Eipä siellä kovin moni muukaan hurrannut, kun se tytsy mikä lie olikaan nimeltään nousi lavalle. Blah!
1229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse en edes viitsinyt lähteä paikalle vaikka yleensä joka vuosi käynyt jos vain ollut mahdollista. Ei taida Novalta oikein luonnistua noi suuret tapahtumat tai ainakaan halua ei taidaa riittää tarpeeksi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tadadii kirjoitti:

Petyin kaivarin "ylläri"-esiintyjään. Eipä siellä kovin moni muukaan hurrannut, kun se tytsy mikä lie olikaan nimeltään nousi lavalle. Blah!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu