Miten autan itseäni

sen oikean?

Oikean miehen siis? Onko kellään mitään niksiä?
41231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tee jonkinlainen lista, mistä asioista miehessä pidät ens alkuun ja mitä oikeesti haluat suhteelta, ja sit eikun baanalle bongaileen.

Äänestä

mut en vaa eti, must tuntuu et Se joku kävelee vaa ohi joku kaunis päivä ja sitä kaunista päivää odotellessa keskityn muihin asioihin.

Äänestä

Mitä enempi etit sen varmemmin ET sitä tule löytämään :)

Ei kannata ettiä, jos tuntuu että vuositolkulla on elämä ollu yhtä tasapaksua ni maiseman vaihdos auttaa kummasti... uutta lihaa kehiin :D

Itse nyt uskon löytäneeni sen oikean ja kun asiaa mietin niin se oli niin pienestä kiinni... ja silloin se vasta napsahti kun olin antanut periksi 2 pitkäaikaisen suhteen jälkeen ja päätin vihdoinkin elää itselleni... sitten löytyi mies joka hyväksyy mut omana itsenäni :)

Ei sitä kannata etsiä, kyllä se sieltä vielä napsahtaa :)

Äänestä
  • silloin ku ei eti, ja silloin ku sitä vähiten odottaa niin... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


löytämään.. kirjoitti:

sen oikean?

Oikean miehen siis? Onko kellään mitään niksiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu