On ollu ilmoitukset joka paikassa, eikä vastauksia. Ei sitä löydy netistä, eikä livenä. :(
vihoviimeinen paikka
hohohijaa (M)
122411
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Et kai noin helposti anna periksi? Jos et ole luuseri ei kannata antaa periksi. Pidä taukoa välillä mutta yritä sitten joskus myöhemmin uudelleen.
Vikaa ilmotuksissa tai lähestymisyrityksissä (kuvattomia 1-3 lauseen juttuja)? Ehkä pukeutumisessa? Sun asenteessas?
Kurkkaa tänne ja kato josko sieltä saisit apua ongelmaas.
http://www.seductioninsider.com/
ja normaleja, rehellisiä ilmoituksia. Mutta kun ei kelpaa niin valkoinen lippu salkoon.
niin mahikset tavata joku nousee välittömästi. Itse en hae ketään täältä vaan tyytyväinen sinkku. En oo myöskään profiloitunut tms. kunhan kuljen ohi ja joskus pysähdyn chattaamaan..ja voi että, kiirehän tässä tulis jos kaikkien kanssa kävis kahvilla! Eli peruuta koko homma ja rupea ohikulkijaksi :)
kokonaan, nyt vittuilen vain naisille ja kas kummaa, naisia on yhtäkkiä liiaksi asti ...???
jos heti alko pientä liikehdintää tapahtua..mutta et sä kyllä ole vittuilua nähnytkään, mikäli on kyse kommenteista täällä. Eka kommenttis oli enemmänkin surkutteleva. Eli jos vaihdat puhtaasti vittuilevaan sävyyn,vois naisia tulla jo vaarallisen paljon..ehkä .
tiedoksi ...
Onko tämä niinkuin "minun" kirjoittama olevinaan...Jos on niin säälittävää..
Ei ollut tarkoitus esiintyä toisena henkilönä ..
Tuli laitettua jos jonkinmoiselle palstalle omia tietoja ja tuli myös juostua treffeillä, mutta ei. Ei sitten millään. Olin tahdikas ja hyväkäytöksinen, mutta pyrin olemaan rento, ettei homma menisi liian jäykäksi ja useimmiten onnistuinkin olemaan rento ja oma itseni, ainakin omasta mielestäni. Noh, kyllähän sitä toosaa muutaman kerran sai, mutta ei koskaan vakavampaa. Tätä rumbaa kesti pari vuotta ja sitten en enää oikein jaksanut juosta tuolla mailla ja halmeilla. Alkoi jo vähän vituttaakin. Tuon vitutuksen ja näiden kokemusten myötä aloin suhtautua naisiin hieman sarkastisesti ja ivaillen ja vittuilinkin baarissa jne. Ja katsos mitä tapahtuikaan, naiset alkoivat kiinnostumaan. Vittuilemallako se kiinnostus herätetäänkin? Tarvitsevatko naiset jotain ihme käskyttäjää itselleen, joka latelee heille vähemmän mukavia "totuuksia" heistä itsestään?
Hei
itse sättäilin aikani kunnes kolahti.
ja nyt asumme kimpassa,ja elämä hymyilee.
ei kannata heti masentua hyvää kesää......
Sama vika: http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=4500000000000505&posting=22000000017344289
Pitäisiköhän tuota huijata olinpaikkani.;^)