Radiosta MP:lle...?

Hei! Osaisiko joku kertoa mistä voisin ostaa MP- soittimen joka äänittäisi laitteen omasta radiosta ohjelmaa? Merkki ja malli?? Liikkeestä kysyessä olen saanut hieman epäselviä vastauksia... Lisävaatimuksena olisi asiallinen toiminta-aika.
KIITOS jo etukäteen!!!
4384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mulla on semmonen täydellinen peli..eli
nimi on creative ei se kovin kallis ja mahtuu paljon musikkia.voi äänittää suoraa radiosta ku toimii radio ja voi liita tietokonesta.

Äänestä
  • Onnistuu iAudiolla, minulla on malli U2. Ei tarvitse muuta kuin rec-napin painamista radiokuuntelussa. Menee omaan failiinsa eikä tule sotkemaan muita äänityksiä. Luulen että iRiverillä toimii samoin, ja ties missä muissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puheohjelmaatikko kirjoitti:

Hei! Osaisiko joku kertoa mistä voisin ostaa MP- soittimen joka äänittäisi laitteen omasta radiosta ohjelmaa? Merkki ja malli?? Liikkeestä kysyessä olen saanut hieman epäselviä vastauksia... Lisävaatimuksena olisi asiallinen toiminta-aika.
KIITOS jo etukäteen!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu