eka räppäri

tietääkö kukaan kuka oli ensimmäinen räppäri jos tietää ni voisi kertoa?
5403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ensimmäinen räppäri oli rakim ainakin mun mielestä

Äänestä

eka räppäri oli busy bee, kool moe dee ja melle mel

Äänestä

Eka räppäri oli kyl 50cent.. iha tiedoks vaa teillekki. Ei kannata tulla tänne huutelee jos ei tiedä asioista mitään!!!!!

Äänestä
  • kyl se oli pikku g
    se on nii ihku, söpö, kurahousu, hinttari, äpärä.
    maailman pelastaja, avuton kuski

    Äänestä

  • nii et tota 50 cent ei todellakaa ollu eka räppäri jam master jay ehti kuolla ennenku 50 cent nousi nykypäivän menestykseen dr.dre ja eminem on ollu kauan ennen 50 centtii Vaiks se onki mahtava räppäri ja noille tuolla aikasempaa voin vaan sanoo et hahhhaaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pajkfsfs kirjoitti:

tietääkö kukaan kuka oli ensimmäinen räppäri jos tietää ni voisi kertoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu