Se tuntuu parhaalta ja kun vielä saisi 17 v naista niin mikäs sen parempaa ja lisäksi jännityksenä pamahtaako paksuksi. Mutta festareilla nähdään.
Aiotteko panna paljaalla
juhannuksena?
81428
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
asuttuna (ja astuttuna)
Kyllä, paljaalla ja vasemmalla kädella kuten ennenkin. Ei ole naista niin ei ole ongelmia edes taudeista, eikä tartte jännittää tulenko paksuksi.
Minä kun tavannut fistata oikealla kädellä "häntä" - tykkää kovasti . :D
17 v naisillakin on jo kymmeniä partnereita ja tauteja myös. Kannattaa käyttää kumia tai sitten painaa yli 25 v jo hieman rupsahtaneita eukkoja . niillä on vähemmän tauteja.
minkähän ikänen sika sinä oot.
paljaalla panet,et välitä käytätkö ehkäsyä ja huvikses paneskelet toisia paksuks.onko lystiä.
en voi ymmärtää tommosia lapsellisia jätkiä.
ja tauteja samalla leviää.sulle nyt tasan kukaan muu anna kuin pissikset.
voi tyttörukat mitä kohtaavatkaan festareilla.
Jotta älä nyt vedä herneitä nekkuusi ;-)
etkos sina oo viela itekkin pissis jos oot kerta 18v, MUHAHAHHAHHAAAAAAA!!!!
tää on taas tää sama tyyppi joka oli vuoden ollu sinkkuna ja ku on niin hienoo..
ihmetteli tuossa toises keskustelus et onks täällä kaikki jotenki "saalittavii" tai muuten vaan surkeita kunnei oo kumppanii..jotenki ymmärsin et hän ihmetteli et miks ihmiset käy tänne kirjottelemas valituksii sinkkuudestaan ja lueskelemas toisten juttuja..
noninoni.. ITE se käy KIRJOTTELEMAS kans täällä!
pissis on itse.. selvästi..