Onko kukaan kokeillut tällaista testiä:
http://www.testerit.fi/fi/products.php?g1=affe9a
Kiinnostaisi kokemukset toimivuudesta.
http://www.testerit.fi/fi/products.php?g1=affe9a
Kiinnostaisi kokemukset toimivuudesta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Noin sitä rahastetaan mustasukkaisia (= sairaita) ihmisiä. Uskotko todella, että tuollainen testi voi näyttää todenperäisen tuloksen? Jos näin, tenti peruskoulun kemian oppimäärä uudelleen.
Juuri tälleen, eikä maksakkaan kuin 50 €.Ja tilapäisesti loppu. Miten ihmiset voi olla tyhmiä.
Spermajälkien testaaminen on periaatteessa aika yksinkertaista ja siihen löytyy monia menetelmiä. Useimmat toimivat myös vanhoillekin jäljille. Tuosta mainitusta testistä ei ole kokemuksia, mutta se taitaa olla ainoita yleisesti saatavissa olevia testejä laboratorioiden ulkopuolella.
Tajuan kyllä, että tällainen voi todentaa spermajäljet tekstiileissä, mutta miten ihmeessä ne spermajäljet todistaisivat uskottomuutta? Mieheltähän voi kiihottuneessa tilassa (vaikka oman vaimon läsnäollessa) tulla spermatippoja alusvaatteisiin, lakanat voivat tahriintua jo masturbaation kautta yms... En minä ainakaan pelkkien spermajälkien perusteella ilkeäisi omaa miestäni uskottomuudesta syyttää. Minun mieheni kun voi kiihottua vaikka unissaan.
Nämä testit toimivat siis vain naisen käräyttämiseen. Käytännössä sperma joutuu naisen pikkuhousuihin vain yhdellä tavalla, joten jos hän ei vähään aikaan ole ollut miehensä kanssa ja jäljet löytyvät, niin jonkun kanssa hän on seksiä harrastanut.