söpön näkönene nainen omaksi.
Ei mieheille
kelepaa
91009
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllä mullekin kelpais :)
Pitäisikö nyt sitten kelvata yhdelle tietylle miehelle vai noin ylensä?
Jos on kyse yhdestä miehestä, se voi olla varattu tai kemiat ei muuten vaan kohtaa. Jos ei tunnu kelpaavan kellekään, niin sitten joku on pielessä. Jos on söpökin, niin sitten katselet vääränlaisia miehiä tai henkisellä puolella on puutteita.
Johan on eriskummallinen kommentti ? Tottahan toki kelpaa, ilman muuta mut pitää kyllä löytyä paljon muutakin kuin tuo pelkkä söpöys :)
Sillä ei kovinkaan pitkälle päästä. Paljon muutakin pitää löytyä. Enkä suinkaan tarkoita isoja rintoja, hoikkaa vartaloo tai pyöreetä peppua ! Vastaankaan en kyllä laita jos nuokin ominaisuudet löytyy ;)
No ne nyt ovat sivuseikkoja, tärkeimmät asiat löytyy tuon söpöyden takaa.
mistä sä oot tollaiseen johtopäätökseen tullu? totta hitossa kelpaa söpö nainen omaksi.
kyllä se söpöys on juuri se mitä ulkonäössa haluan naiselta. Mutta ei se tietenkään pelkästään riitä. Kerro nyt edes jotain luonteestasi...:)
ei kelpaa ei...aina vaan sanotaan että "ei liian kaunista naista voi ottaa kun muutkin sen haluaa" tai että "olet mulle liian hyvä" tms. Rasittavaa on!!!
siltä ettet kertonut koko totuutta ...?
Kuulostat siltä, kuin sinussa olisi muutakin vikaa kuin söpöys. Katkeralta ainakin vaikutat ja se työntää ihmiset kauas! ......Totta, tuli tunne, kuin et ihan kaikkea tärkeää kertoisi.
Kyllä naisella pitää muitakin ominaisuuksia olla.
Kuten hyvä ja uskollinen luonne, kärsivällinen mielenlaatu, huumorintajua ja älyä päässä.
Jos jokin näistä puuttuu, ei hyvä.
Sitä paitsi, toisen mielestä söpö on toisen mielestä ällö.