välineet

Kuinka moni oikeasti käyttää puolisonsa kanssa jotain seksivälineitä?

Mitä?

Me käytetään jotain pieniä, mutta välillä meinaa hävettää, kun tuntuu että "kukas näitä oikeesti käyttää". Uskoakseni on normaalia, ja mikäs siinä kun piristää seksiä.

Kertokaa kuitenkin tapojanne.
92156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Makaat naisesi kanssa vierekkäin peiton alla aamusella. Takana on hyvä seksihetki.

Nainen haluaa alkaa puhumaan vaikka mitä, kertomaan juorut sun muut. Pöytälaatikosta joululahjaksi annettu dildo. Annetaan tytölle nautintoa - nopeasti loppuu hölinät ja tilalle tulee kuiskailut "älä vaan lopeta". Lopputuloksena nainen on aamiaiselle ehdittäessä niin onnellinen ja saanut että ymmärtää kyllä olla kiltti ja kiitollinen taas jonkun aikaa. Sitä paitsi on todella seksikästä katsoa kun nainen saa, samalla kun itse ei tarvitse kuin rasittaa rannettaan.

Ja tästä siis aloitetaan. Kunnon tytön kanssa sitä kyllä käytetään muutakin kivaa, ihan molemminpuolisen nautinnon vuoksi.

Äänestä
  • käytetään sitä "dildoa" ja sormia! Mieheni aloittaa hyväilyt ihanilla sormillaan ja antaa mulle ihanan nautinnon: voin saada useita orkkuja - kunnes vihdoin vaatimalla vaadin miestäni "täydentämään" onneni"normaalilla" tavalla!Mies on täysin tyytyväinen tähän järjestelyyn.Ja miksei olisi, onhan vaimo niin hyvin tyydytetty kuin vain voi olla.

    Äänestä

  • :))

    Äänestä

  • oih jes kirjoitti:

    käytetään sitä "dildoa" ja sormia! Mieheni aloittaa hyväilyt ihanilla sormillaan ja antaa mulle ihanan nautinnon: voin saada useita orkkuja - kunnes vihdoin vaatimalla vaadin miestäni "täydentämään" onneni"normaalilla" tavalla!Mies on täysin tyytyväinen tähän järjestelyyn.Ja miksei olisi, onhan vaimo niin hyvin tyydytetty kuin vain voi olla.

    Kyllä meilläkin käytetään. Mutat tietysti nautin eniten omasta miehestäni. Hänen sormistaan ja peniksestään.

    Meillä "paljon leluja joita me käytetään:
    käsiraudat, geishapallot,sekä viisi dildoa. Ja plus asut tietysti. :)

    Äänestä

hommaa. Pitkässä suhteessa piristävät kummasti.

Äänestä

melko monenlaisiakin. Ovat toisinaan hauska lisä normaaliin seksiin. En nyt kuitenkaan tässä rupea luettelemaan mitä kaikkea käytetään.

Äänestä

..leluja meilläkin käytetään =)

Äänestä

kyllä meilläkin käytetään ja useinkin. kaikenlaisia vibraattoreita ja rasvaa... mielikuvitus vain rajana...

Äänestä

Välineet ja leikit ihan jees, mutta unohtamatta läheisyyttä ja hyväljä... Olemmehan tuntevia ihmisiä emmekä esineitä..
Kaikki on sallittua silloin kun molemmat siitä nauttii...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suhteessa kirjoitti:

Kuinka moni oikeasti käyttää puolisonsa kanssa jotain seksivälineitä?

Mitä?

Me käytetään jotain pieniä, mutta välillä meinaa hävettää, kun tuntuu että "kukas näitä oikeesti käyttää". Uskoakseni on normaalia, ja mikäs siinä kun piristää seksiä.

Kertokaa kuitenkin tapojanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu