oon nyt kokeillu sekä dove summer gloven ja garnierin vastaavan påivettävän voiteen. voin sanoo, et garnier hakkaa doven mennen tullen..on paljon riittoisampaa, hyvän tuoksuisempaa ja imeytyy nopeammin. Lisäksi garnier on sellaista ohutta, joten ihana levittää iholle. Dove taas on paksua mömmöä, joka jää rasvaisena ihon pinnalle!! täällä koko ajan kehutaan sitä dove summer glowta, te ette tiedä paremmasta!!!
garnier parempi kuin dove!!
ehdottomasti!!!
4718
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tuo garnier on testaamatta mutta sanoisin samat sanat lorealin voiteesta verrattuna doveen, parempi koostumus, tuoksu, rusketus, kaikki. Ei sillä ettäkö dove olisi huono mutta on tosiaan vieläkin parempia :)
PizPuin päivettävä kosteusvoide on ollut itsellä käytössä nyt pari viikkoa ja oikein hyvä lopputulos on tullut, luonnollinen ja kaunis rusketus (ja ihan selkeä rusketus kuitenkin vaikka kyseessä ei olekaan vars. itseruskettava, mutta olenkin luonnostaan hyvin vaaleaihoinen).
Hyvä tuoksu on plussaa PizPuinissa!
Toi Garnierin voide on parasta mitä olen hetkiin kokeillu. Tosi ihana tuoksu =)
Garnierin voiteella yhtä kevyen päivetyksen kuin Dovella? En nimittäin halua mitään papurusketusta vaan sellaisen hempeän maitokaakaon värisen jonka olen Dovella saanut.