Mikä niissä viehättää? Miksi vähän päälle parikymppinen katselee itseään 5 vuotta ja enemmänkin vanhempia naisia?
Mikä ihme minussakin on vikana, kun minusta ei tunnu kiinnostuvan kuin reilusti itseäni nuoremmat miehet? Näytän kyllä hieman ikäistäni nuoremmalta, mutta ei se yksin selitä, kun eivät ne juokse karkuun edes sitten, kun kerron ikäni.
Mikä ihme minussakin on vikana, kun minusta ei tunnu kiinnostuvan kuin reilusti itseäni nuoremmat miehet? Näytän kyllä hieman ikäistäni nuoremmalta, mutta ei se yksin selitä, kun eivät ne juokse karkuun edes sitten, kun kerron ikäni.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Moniin nuoriin miehiin tekee ihan lyömättömän vaikutuksen sellainen nainen josta näkee jo päälle päin että tuo on kokenut ja tietää mitä tahtoo. Se se on.
Usein nuo vielä lähempänä kahtakymmentä olevat kollit eivät edes tajua kokenutta naista lähestyessään tekevänsä niin, veto vain on ihan vastustamaton. Mitä siitä sitten saa? Pakit, yleensä. Jos ei niin sitten jatko on yleensä klopin kannalta ikimuistoinen... Asioita voi oppia niin monella tavalla, mutta tekemällä oppiminen on ihan parasta.
Haluavat seksuaalisesti kokeneempaa naista. Useimmat siis ovat pelkän seksin perässä, mutta eivät suinkaan kaikki. Jotkut hakevat äitihahmoa.
jotain mitä haluan niin yleensä kerron siitä oli nainen sitten 5v vanhempi tai nuorempi. Ei sillä että erityisesti jotenkin vanhempi viehättäis. Useimmiten vanhemmat tuntuvat vaan olevan selvästi mukavampia eikä vaatimustasokaan ole enää sitä "brad pittiä".
Yleensä nimenomaan vanhemmat naiset haluavat bradpittin koska tietävät mitä haluavat eivätkä tyydy vähempään...;)
Piilotajuista ja symbolista ja molemminpuolista insestiä...
Saman olen itse huomannut, nykyään kaikki yhdenillan jututkin menee siihen, että aamulla vierestä herää about 5 vuotta itseään nuorempi "poika". Mut onhan se ihan jees, että saa nuorta lihaa :)
Sitähän se on. Ovat katsoneet pornokuvia ja leffoja joissa nämä MILF mammat nussii paljon itseään nuorempien miesten kanssa. Haluavat edes kerran kokea sen vanhemman naisen kanssa. Kun kaverit kertoo et ne on niin kokeneita koneita. Sit voi kehuskella et se akka antoi mul viime yönä, oli tosi siistii ja silleen. Kieltäydy kunniasta ja käy vähemmän baareissa.