D&G

Tietääks teistä kukaan mistä stadis sais miesten D&G kuteita? Oisin kiitollinen neuvosta, Pitäis ostaa kundille farkut lahjaks :)
2710
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

merkkiä ei ole aikaisemmin käyttänyt, eikä ole koosta varma, niin aika uskaliasta ostaa toiselle farkut. Eri merkeissä sama koko ja istuvuus voi olla täysin erilainen käytännössä. Vaikka itselläni on täysin normaali vartalo, niin jostain syystä sopivien farkkujen löytäminen on vaikeaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiinuli D&G kirjoitti:

Tietääks teistä kukaan mistä stadis sais miesten D&G kuteita? Oisin kiitollinen neuvosta, Pitäis ostaa kundille farkut lahjaks :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu