Silmän-

Eikö kukaan enää iske silmää??
Tehoaa ainakin minun tuntemiini naisiin oikein käytettynä, ei siis jatkuvasti räpsytellen kuin olisi roska silmässä.
2747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muhun uppoo kun kuuma veitsi voihin! Tietysti sen ihmisen täytyy olla muutenkin mukava että kokee sen miellyttäväksi eikä ylikäytä sitä kikkaa. Ihana tapa flirttailla!

Äänestä

Vihdoinki täälläkin on joku samaa mieltä! Omastakin kokemuksesta voi sanoa, että kun sen tekee oikein, se toimii.

Täällä suurin osa tosin mussuttaa, että sen huonompaa tyyliä saa hakea. No taitaa täällä porukka olla muutenkin vähän erilaista, kun mitä tuolla kadulla yleensä näkee :D

Se toimii, kunhan sen vaan osaa tehdä tyylikkäästi, ja oikealle ihmiselle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iskut? kirjoitti:

Eikö kukaan enää iske silmää??
Tehoaa ainakin minun tuntemiini naisiin oikein käytettynä, ei siis jatkuvasti räpsytellen kuin olisi roska silmässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu