Mikä on paras ja mikä ehkä huonoin, mistä pidätte eniten, mitä suositatte? kommentteja niin miehiltä kuin naisilta, entäs muut merkit,suosituksia?
Calvin Klein - Contradiction
Calvin Klein - Truth
Calvin Klein - Crave
Calvin Klein - Escape for men
Hugo Boss - Boss
Hugo Boss - Energise
Hugo Boss - Hugo
Hugo Boss - In Motion Green edition
Hugo Boss - Boss in motion
Hugo Boss - Dark Blue
Hugo Boss - Elements Aqua
Hugo Boss - nr 1
Miesten Boss ja CK+ muut tuoksut
3
1425
Vastaukset
- ateisti20
vaihtoehdoista suosittelisin CK:n Escape for meniä ja Hugo Bossin Bossia. Muista merkeistä mainitsemisen arvoisia tuoksuja ovat mm. Chanelin tuoksut Allure, Pour Monsieur ja Platinum Ëgoiste.
- ja käytän
hugo bossin BOSS, Ralp Lauren POLO, David Beckham Instinct=on muuten yllättävän hyvä tuo Becksin tuoksu! Sekä Diorin Higher energy... Noista Calvin kleinin tuoksuista on myös kokemusta ja ainoa negatiivinen, mitä en suosittele on CK:n Obsession, todella tyrmäävä tuoksu(siis huonossa mielessä) Muista CK:n tuoskuista tykkään jees!
- .........
Hugo bossilla on joku todella todella kiva miesten tuoksu, mutta en muista sen nimiä. Joku suosittu ja ollut monta vuotta markkinoilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678