suoni

voiko suonikohjuja ehkäistä tai hoitaa mitenkään? ovat tällä hetkellä vain ulkonäöllinne haitta. ei paljon viiti housutta kulkea..
1204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...mutta itsellä ei ole sinällään mitään kokemusta niistä.

Tiedän vain sen että eräs miespuolinen ystäväni kävi suonikohjujen takia jossain.....ehkä leikkauksessa....ja nyt käyttää hyvillä mielin shortseja tms. Eikä ystäväni ole mikään rahamies, että tuskin operaatio on omaisuuksia maksanut.

Ja sitten näiltä palstoilta olen lukenut että niihin saattaisi olla muitakin hoitokeinoja...
TE JOTKA TIEDÄTTE VASTAISITTEKO......=)

Toivottavasti saat jalkasi haluamaasi kuntoon! =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohjut kirjoitti:

voiko suonikohjuja ehkäistä tai hoitaa mitenkään? ovat tällä hetkellä vain ulkonäöllinne haitta. ei paljon viiti housutta kulkea..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu