Mistä saa iPodin lisävarusteita?!?

mistä saisi iPodin lisävarusteita?? tiedän kyllä, että applen sivuilta kun menee ipodin osastoon, niin sieltä voi tilata, mutta ne ovat niin jätkyttävän kalliita!! eikö suomessa ole mitään paikkaa, mistä voisi ostaa iPodin kuulokkeita, tai käsivarsinauhoja?!? hieman halvemmalla kuin jotain 40€/kpl.... :/
63598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

... Applen sivuilla ne lisätarvikkeet on halvimpia.

Äänestä

Hanki kunnon soitin niin saat kaikki laadukkaat lisävarusteet mukana. iPodeihin kun sotkeudut, niin siinä suossa olet.

Äänestä

  • JormaTheKing kirjoitti:

    no meneppä vaikka anttilan top10 -osastolle siellä ainakin oon nähny kaulanauhoja ja käsivarsinauhoja ja suojakoteloita. tietty applen myymälät/jälleenmyyjät myy niitä ja nettikaupoista voi löytää. vertaa.fi -sivulla kantsii käydä laittaan hakua että mistä netistä saa halvimmat.

    Äänestä

  • ...sullakin ku ei oo ku negatiivista sanottavaa iPodeist. Mun mielest iha mahtava laite! Parhaimpia ämppäreit ikinä! Ja iPod nanokin on ollut mahtava. Ei mtn. ongelmia. Ja helppoa. Taidat olla niit 50 euron lelu MP3-soitinten omistajia. =P

    Äänestä

  • Jaahassaaa kirjoitti:

    ...sullakin ku ei oo ku negatiivista sanottavaa iPodeist. Mun mielest iha mahtava laite! Parhaimpia ämppäreit ikinä! Ja iPod nanokin on ollut mahtava. Ei mtn. ongelmia. Ja helppoa. Taidat olla niit 50 euron lelu MP3-soitinten omistajia. =P

    Muutamia suojakoteloita löytyy täältä:
    http://www.tarraa.com/index.php?cPath=22_34

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iPod kirjoitti:

mistä saisi iPodin lisävarusteita?? tiedän kyllä, että applen sivuilta kun menee ipodin osastoon, niin sieltä voi tilata, mutta ne ovat niin jätkyttävän kalliita!! eikö suomessa ole mitään paikkaa, mistä voisi ostaa iPodin kuulokkeita, tai käsivarsinauhoja?!? hieman halvemmalla kuin jotain 40€/kpl.... :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu