Me oltiin yötä teltas (serkkuni 15 mä 14) sitten se nukkuminen muuttus aivan jokski muuks...
MÄ ja serkku...
11
7453
Vastaukset
- isikki
..jokin erotiikka tai fantasiapalsta sopivampi noille jutuille.
- oon määki Turuus
Miks se siitä muuttus?
Jos ei aikasemminkaan oo muuttunu. :] - tätimonika
Serkut näkyy olevan kovasti suosittuja seksifantasioiden kohteita murrosikäisille pojille. Varmaankin johtuu siitä, että ovat lähes ainoita "naisia", joiden kanssa kyseinen 'wannabe naisenkaataja' pääsee edes jonkinmoiseen kanssakäymiseen, sukujuhlissa tai muissa vastaavissa tilanteissa.
- little<3
No, mennyt on mennyttä. Ja jos se sun serkku on joku oikein söötti, ni mikäs siinä. Se vaan on pulma että... sehän on sun serkku... :S
- no problem
serkku on aina herkku!
- Wannabe-vuohi
no problem kirjoitti:
serkku on aina herkku!
Kyllähän sitä serkut saa mennä naimisiinkin, että jos tykkää ja näkee toimen serkun ja itsensä kannalta kaiken kaikkiaan mieluisana, niin mikäs siinä.
- haaveilin
serkustani joskus nuorena ja täysi-ikäiseksi tultuani huomasin että hänellä oli samat tunteet minua kohtaan. No yksi asia johti toiseen ja siitä tuli seksisuhde joka kesti jonkun aikaa. Siitä se muuttui seksin loputtua rakkaudeksi, mutta nyt ollaan molemmat toisten ihmisten kanssa naimisissa ja ollaan pysytty hyvinä ystävinä, koska tajuttiin ettei oltais ikinä voitu ruveta perustamaan perhettä saatika kertomaan meidän vanhemmille jotka olis varmaan kuollu järkytykseen. Että sellainen luuranko minulla kaapissa.
- ---
no mää oon tuntenu mun serkut jo pienestä asti. nyt ihan vasta tajusin että kuinka palio rakastan sitä, ja haluaisin olla hälle enemmän kuin ystävä.. kerroin sitte sille tunteeni ja se sano et se on miettiny samaa..me sitte nykyään vietetään aikaa yhessä ja suudellaan jne... mutta salassa!! :S tää on ihan kamalaa.. kukaan ei tiiä että rakastan serkkuani! mitä mun kannattas tehä?!? en voi unohtaa sitä, se on niiiin ihana!!!! minusta tuntuu että meijjät on luotu toisillemme..
- peelo
sitä serkkuas saat veivata ihan urakalla ja kukaan sano mitää
- ---
peelo kirjoitti:
sitä serkkuas saat veivata ihan urakalla ja kukaan sano mitää
mut se on vähä erijuttu ku kuulun sellaiseen uskoon että ei ole soveliasta serkun kaa olla mitenkää enemmän kuin ystävä.
- Sköliös
Ajatelkaa vähäsen,et serkun kanssa voi tehä periaatteessa mitä vaan koska ei kukaan älyäis varmaan ajatella etta serkuksilla on suhde,.. "Tuut tänne viikonlopuks,ollaan ihan kahestaan".. En ite näe Serkusten välisessä suhteessa mitään pahaa..
Musta itestä on alkanu tuntumaan että ois muitakin tunteita serkkua kohtaan...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit585524KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1953547Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182358Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222355Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro91138- 1021038
Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT621017Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu181002Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79955- 80947