tietäisitpä

paljon kaipaan sua!välitän susta liikaa!tää sattuu...miksen uskalla sitä sulle suoraan sanoa...ehkä siksi että epäilen sulla olevan jo joku toinen!tää on miehelle,mun murulle!
3818
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sattuu vaan. kun ajattelen. Uskalla en sanoa kun kaipaan, kaipaan sua niin. Onko sulla siis, toinen minusta välitä et..kaipaan, kaipaan sua niin välitätkö minusta viis...jne.leen.

Äänestä
  • ei minulla ole muita kultaseni

    Äänestä

  • -archie kirjoitti:

    ei minulla ole muita kultaseni

    Miksi suhteenne puinti tapahtuu täällä eikä keskenään? Outoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuinka kirjoitti:

paljon kaipaan sua!välitän susta liikaa!tää sattuu...miksen uskalla sitä sulle suoraan sanoa...ehkä siksi että epäilen sulla olevan jo joku toinen!tää on miehelle,mun murulle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu