Minulla on kaksi miestä samanaikaisesti, jotka molemmat rakastavat minua, haluavat ja himoitsevat minua... ja mikä parasta haluavat antaa minulle parasta mahdollista seksuaalista tyydytystä.
Mutta ei tää tilanne nyt niin hauska olekaan oikeesti. Ei tiedä itkisiskö vai naurais vai mitä. Tunteet on ihan sekaisin ja koko ajan on ikävä tätä ihanaa rakastajaa, sitä jota en voi saada kuin hetkiksi.
No, eipä valittamista tuolla seksi puolella.
Mutta ei tää tilanne nyt niin hauska olekaan oikeesti. Ei tiedä itkisiskö vai naurais vai mitä. Tunteet on ihan sekaisin ja koko ajan on ikävä tätä ihanaa rakastajaa, sitä jota en voi saada kuin hetkiksi.
No, eipä valittamista tuolla seksi puolella.
Vastaukset 11
Vanhimmat
..erittäin pahalta!
sillä teineillä on kesäloma.
naiset ovat eläimiä
alan kohta oikeesti uskomaan et rakkaus on sama kuin seksi..en suostu.*laittaa silimät kiinni ja mielikuvittelee miehen tohon partsille istumaan,hörppimään kahvia ja katsomaan silimiin silleesti..*sitten heräsin ja huomasin miten vanhanaikasesti aattelenkaan..:->
naista itselleni. Kyllä tuntuisi pahalta tietää totuus. Toivon, että voit valita jomman kumman mahdollisimman nopeasti. Pahimmassa tapauksessa menetät molemmat, ja silloin ei tarvitse miettiä itkeä vaiko nauraa.
"molemmat rakastavat minua, haluavat ja himoitsevat minua..."
Siis??! Uskon kyllä, että e sua haluavat, mutta että rakastavat? Miten kuvittelet että kukaan voi rakastaa ihmistä joka ei oo tosissaan? Ja selvästi et oo tosissas jos käyt panemassa kahta yhtä aikaa.. Kyllä niillä miehilläkin on vaistot.
Njoo, pyöri vaan monien ukkojen kainalossa, mutta älä kuvittele itsestäs liikoja!
muista tää..
luu käteen
Joopa joo. Tiedän tunteen "en tiedä pitäiskö nauraa vai itkeä". Ja varmaan kyllä tulis sama mieleen tossa tilanteessa :3
Olen aina pelännyt, että itse joutuisin jotenkin tollaseen tilanteeseen (ei sillä että niin haluttava olisi, onneks).
Jos nyt vaan tekisit niinkuin muutkin ovat kehottaneet, että get your shit together ja otat toisen ihan suosiolla. Tai ehkä haluut kummatkin uhmalla ja koitat kuinka kauan onni pelaa ?
Olet aivan tunteeton jakorasia, miten yleensäkin pystyt elämään itsesi kanssa?!
eipä tuohon muuta voi sanoa.