ihastumisesta

kellekään käynyt niin, että on ihastunut toiseen joka tarpeeksi kauan jatkuttua on johtanut "taukoon" silloisen suhteen loppumiseen?

Miltä asia on tuntunut jälkeenpäin, ns.selväjärkisenä?

oletteko tyytyväisiä vai kadutteko?
1708
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

minä olin se joka siirrettiin syrjään, koska löydettiin kiinnostavampi kohde..
kundini ihastui ex-tyttöönsä, ja jätti minut..teki hänen kanssaan asioita joita kuvittelin hänen vain omistavansa minulle...puoli vuotta... kunnes kerran eksyimme sänkyyn...sovimme tapahtuneet, vaikkein koskaan sydämessäni antanut anteeksi.. en vieläkään vaikka siitä on jo 2 vuotta...vihaan itseäni sen takia..kundini sanoi katuvansa, mutten nää sitä hänestä..itse en tule koskaan unohtamaan..en koskaan, kenenkään kanssa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bumba kirjoitti:

kellekään käynyt niin, että on ihastunut toiseen joka tarpeeksi kauan jatkuttua on johtanut "taukoon" silloisen suhteen loppumiseen?

Miltä asia on tuntunut jälkeenpäin, ns.selväjärkisenä?

oletteko tyytyväisiä vai kadutteko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu