Niin, onko kukaan koskaan kuullut että mies olisi valittanut että naiset aina jättää vessanpöntöstä sen välikannen ala-asentoon?
Tuskin, samasta (tai siis päinvastaisesta) naiset taas aina ruikuttavat. Ei taida isompia ongelmia olla.
Tuskin, samasta (tai siis päinvastaisesta) naiset taas aina ruikuttavat. Ei taida isompia ongelmia olla.
Vastaukset 7
Vanhimmat
on aina laskettava kokonaisuudessaan alas käytön jälkeen, ikään ja sukupuoleen katsomatta. Ainoan poikkeuksen sääntöön tekee, jos olet opettanut kissasi asioimaan suoraan pyttyyn.
Nykyään mulla jää tuo ylin kansi yleensä auki vaikka ennen sen aina laitoinkin kiinni. Ennen se oli pakko laittaa kiinni kun kissa kävi aina juomassa sieltä ja kerran se putoskin sinne;-)
Tuota välikansiongelmaa meillä ei koskaan ole ollutkaan kun minä poika pissin istualtani.
Minä kusen istualtani ainoastaan jos minut on kutsuttu jonnekin ryyppään ja en halua että isännän/emännän tarvitsee siivota känniroiskeitani jälkeenpäin. Kannen lasken aina alas, koska sillä saa pisteitä ainakin anopilta.
No eipä kai valita niin. Mies kusaisee ihan sujuvasti kyllä vaikka välikansi olisi paikallaan ...ja pissii siinä sivussa myös välikannelle. Possuja ovat. Nainenhan siihen sitten vahingossa istuu. Yök!
Kyllä ne kannet on molemmat kiinni laitettava, ei siinä muu auta. Muuten saa nainen aina ikävän yllätyksen, varsinkin jos ei puoliunessa huomaa varoa. Olisipa kiva jos mieskin osaisi tämän.
Itse haluan sen kannen kiinni, koska hammasharjat ovat pöntön lähellä enkä halua niitä vessapöllähdyksia hammasharjaani. Kutsukaa bakteerikammoiseksi, mutta pesettekö itse suunne vessan vedellä?
Muuten sillä kannen asennolla ei ole minulle mitään väliä, haluan kyllä miehen joka pissii istualtaan, tämä seisova versio ei osu siihen reikään. Kamalaa siivottavaa.
Ei nalkuttava nainen siistiä miestä saa.
Ja ihan totta:)